oferta 

Wraz z upływem czasu zmienia się środowisko i warunki w jakich pracujemy. Człowiek wymyśla wciąż nowe technologie i wciąż nowe możliwości aby to co kiedyś nie możliwe dziś stało się faktem. Tak jest z drukiem cyfrowym.

Druk cyfrowy to druk małych nakładów, dosłownie od jednego egzemplarza. Aby wykonać pracę w technice tradycyjnej (offsetowej) niezbędne są formy drukowe, czas na ustawienie maszyny i 100 do 300 arkuszy papieru na odpowiednie dobranie koloru. Technologia druku cyfrowego wyeliminowała te czynności, a wraz z nimi związane z tym koszty, przechodząc do druku. To tak jak druk na drukarce kolorowej, z tym, że maszyna jest o wiele droższa i o wiele dokładniejsza. Przy odpowiednich maszynach cyfrowych jakość obu technik jest porównywalna.


Nasz zakład, chcąc sprostać nowoczesnym wymogom rynku i oczekiwaniom swoich Klientów, zakupił technologię druku cyfrowego w pełnym kolorze i druku w kolorze czarno-białym (produkujących odbitki w standardzie druku offsetowego). Staliśmy się zakładem, który potrafi sprostać zamówieniom nisko i wysoko nakładowym w rozsądnej, rynkowej cenie.