książki 

oprawa twarda - druk na wybranym papierze, w pełnym kolorze lub z użyciem jednego wybranego koloru, z możliwością umieszczenia dodatkowych stron kolorowych. Decydując się na oprawę twardą (twarda okładka + środek zszyty nićmi) uzyskujemy najsolidniejszą, najtrwalszą książką, która nawet po kilkudziesięciu przeczytaniach sprawia wrażenie nowej i nie jest zniszczona, gotowa do następnego otwarcia. Oferujemy też profesjonalny skład w oparciu o dostarczony tekst i zdjęcia.

oprawa miękka  - okładka drukowana na kartonie 250g/m2, zafoliowana, całość klejona, książki drukujemy na papierze offsetowym lub kredowym, w pełnym kolorze lub z użyciem jednego wybranego koloru, z możliwością umieszczenia dodatkowych stron kolorowych, książki wykonane na kredzie kleimy wyłącznie w systemie PUR (kartki w książce nie rozpadają się), oferujemy profesjonalny skład w oparciu o dostarczony tekst i zdjęcia.

oprawa szyta w miękkiej okładce  – tak zwana kombinowana, łączy zalety i wady opraw dwu poprzednio omówionych, środek szyty jest nićmi a okładka wydrukowana na kartonie 250g/m2, okładka jest doklejana do uszytego wkładu. Trwałość tej oprawy, podobnie jak cena, są gdzieś po środku, pomiędzy oprawą twardą a miękką. Oferujemy też profesjonalny skład w oparciu o dostarczony tekst i zdjęcia.

oprawa zeszytowa  – zlecenie, jak w innych oprawach, może być drukowane na papierze offsetowym lub kredowym, w pełnym kolorze lub z użyciem jednego wybranego koloru, oprawa ta stosowana jest do wydań broszurowych, przeważnie w formacie A4 ilość stron maksymalnie 100, kartki zszyte są zszywkami, okładka przeważnie zostaje wykonana z kartonu o gramaturze 250 g/m2, oferujemy profesjonalny skład w oparciu o dostarczony tekst i zdjęcia.